#
Hunt Storm Labrador Retriever // Gönen - BALIKESİR +90 533 320 03 64 b.nurettin@hotmail.com

Kişi: Nurettin BEKAR
Telefon: +90 533 320 03 64
Kişi:Sezen OLCAYTU
Telefon: +90 533 500 64 22

Reşadiye Mahallesi 317 Sk.
Gönen - BALIKESİR

b.nurettin@hotmail.com

Labrador ırkı köpekler, birlikte birçok şeyi yapabileceğiniz ve keyifli vakit geçireceğiniz gerçek birer dosttur. Benim ilk köpeğim ve labrador hayranlığımı arttıran 2009 yılında aldığım “working line” siyah dişidir. 2013 ün mart ayında FCI kayıtlı kahverengi iki kardeş olan King Delux ve Kiss of Angel ailemize katıldı. Labradorlar 3 renktir. Sarı,siyah ve kahverengi. Kahverengi labradorlarımdan sonra sarı ve siyah dişi için arayışa girdim.Uygun eşleşmeleri belirleyip, hayal ettiğim yavruların doğması için bekleme süresini de tamamlayıp Ukrayna dan Lily ZIEROVA dan ,2 ay sonrada Rusyadan LAB SPB Labradordan. NORTHERN BEAUTY aramıza katıldı. Erkek damızlık olarak 2015 sonunda yetişkin (sarı erkek) Alex Moonrises ve son olarak Ukaryna dan HARMONY LEDY SAFIRLAND ailemize dahil oldu.

Labrador ırkını ve dünyadaki üreticilerini tanıyarak önce ülkemde sonra dünyada ki FCI standardında labrador üreticilerinin arasında yer almaktır.Labrador retrieverın kullanıldığı;patlayıcı madde bulma,enkaz altından canlı bulmada ,özürlülere refakatçi ve su kuşu avlarında kullanılabilecek yeterli seviyede yavrular üretmek.

Ülkemizde labrador sevilen bir ırk olmasına rağmen istenilen standartlarda üretilememiştir. Biz doğru eşleşmelerle ırk standartlarında, kalıtsal sağlık sorunu olmayan, düzgün karakterli safkan yavrular yetiştiriyoruz. Yavrularımızı labrador ırk özelliklerini ve ihtiyaçlarını tanıyıp sevenlere sahiplendiriyoruz.